۱۰ خرداد ۱۳۹۸

رژیم غاصب صهیونیستی در حال احتضار است

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی: بنا بر تأکیدات امام راحل و رهبر انقلاب فلسطین در صدر موضوعات جهان اسلام است، امروز مسلمانان و آزادی خواهان با حضور خود به آمریکا، صهیونیست ها و دست نشاندگان آن ها اعلام کردند که معامله قرن شکست خورده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالي، اين مرجع عاليقدر جهان تشيع، همپای مردم ولایتمدار ایران در راهپیمایی روز قدس در شهر مقدس قم حضور پيدا كردند و شركت مردم در اين راهپیمایی را حرکتی حماسی و پرخروش دانستند و گفتند: مردم با حضور خود به فرمایش امام راحل لبیک گفتند.

 

ایشان افزودند: بنا بر تأکیدات امام راحل و رهبر انقلاب فلسطین در صدر موضوعات جهان اسلام است، امروز مسلمانان و آزادی خواهان با حضور خود به آمریکا، صهیونیست ها و دست نشاندگان آن ها اعلام کردند که معامله قرن شکست خورده است.

 

مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان این که اسرائیل غاصب و کودک کش در حال احتضار است، اظهار داشتند: به زودی قدس و فلسطین از دست صهیونیست ها آزاد می شود، پیروزی از آن امت اسلام و مسلمانان خواهد بود.

 

ایشام تأکید کردند که امت اسلام باید به موضوع فلسطین اهتمام داشته باشند و بدانند که حرکت پرشور و حماسی آن ها در جهان تأثیر خواهد گذاشت.

 

 

 

197 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.