۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

وضعیت معیشت مردم ما را شرمنده می‌کند

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته : حق مردم ما این نیست که با بی‌مدیریتی آقایان در رنج باشند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته، اين مرجع عاليقدر جهان تشيع در دیدار با جمعی از بانوان استان تهران ضمن اشاره به شرايط اقتصادي پيش آمده اظهار فرمودند: مردم بدانند حوزه علمیه و مراجع بیش از همه نسبت به وضع اقتصادی آن‌ها نگران هستند و به مسوولان تذکر می‌دهند.

ايشان در ادامه گفتند: عده‌ای با بی‌مدیریتی می‌خواهند مردم را نسبت به نظام و روحانیت و انقلاب بدبین کنند. بله... تحریم هستیم ولی اغلب مسائل مربوط به تحریم نیست؛ یک مدیریت انقلابی و جهادی نياز است تا اين مشكلات برطرف شود.

معظم‌له بيانات مقام معظم‌ رهبري در مشكلات و شرايط حساس را همواره راه‌گشا دانسته و اظهار داشتند: این مشکلات را هم عده‌ای با ساده اندیشی و توجه نکردن به توصیه های رهبری درست کردند. همه داد زدند، دلسوزان گفتند، رهبری معظم فرمودند به آمریکا اعتماد نکنید الان هم می‌گویند به اروپا اعتماد نکنید ولی متاسفانه باز زمزمه‌هايی به گوش می‌رسد.

ايشان فرمودند: مي‌توان گفت که خوش‌بینی به آمریکا یا جهل و ساده لوحی است یا خیانتی در کار است. مردم و دلسوزان به آمریکا اعتماد ندارند.

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني با تاكيد بر تحكيم وحدت بين مسوولين گفتند: مسوولان محترم دقت کنيد با هم حول محور رهبری وحدت داشته داشته باشيد، اختلافات را کنار بگذاريد، و به اين نكته بسيار توجه داشته باشيد كه نقد کنید اما تخریب نداشته باشید، سخنانی گفته نشود تا دشمنان شاد شوند.

 

462 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.