۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

سقوط آل سعود نزدیک است

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی: مدعیان دروغین حقوق بشر و سازمان های بی خاصیت بین‌المللی با سکوت مرگبار خود حاشیه امنی برای خاندان سعودی دست نشانده صهیونیست ایجاد نمودند ولی بدانند سقوط ال سعود نزدیک است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته ، اين مرجع عاليقدر جهان تشيع در ابتدای درس خارج فقه خود كه در مسجد اعظم قم برگزار شد اظهار داشتند: رژیم قبیله ای آل سعود، رژیمی است که به شیوه عصر جاهلیت به حکومت رسیده و بدتر از آن مشغول حکمرانی است.

ایشان در ادامه جنایت اخیر این رژیم را در به شهادت رساندن عده ای از علما و جوانان را وحشیانه و دردناک توصیف کردند.

این مرجع تقلید سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر و سازمان های بی خاصیت بین‌المللی را نوعی ذلت برشمردند و این سکوت را باعث ایجاد حاشیه امن برای این خاندان دست نشانده صهیونیست دانستند.

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني با اشاره به تحريكات جنگ طلبانه آمريكا و اسرائيل در منطقه فرمودند: آمریکا و اسرائیل و کشور های اروپایی با فروش اسلحه آتش جنگ را توسط این خاندان جاهل در منطقه شعله‌ور کردند و صدها زن و کودک را در یمن می‌کشند؛ اما سعودی و اربابان آن بدانند که با این کشتار نه تنها دوام نخواهند داشت بلکه زمینه سقوط خود را نيز فراهم خواهند کرد.

ايشان در پايان تمام جنایات این خاندان نامشروع و آدم کش، خصوصاً کشتار اخیر را محکوم كردند.

358 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.