۲۱ فروردین ۱۳۹۸

اقدام آمریکا علیه سپاه خوش رقصی برای لابی صهیونیستی بود

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی اقدام خبیثانه آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه را محکوم کردند و گفتند: اقدام آمریکا علیه سپاه خوش رقصی برای لابی صهیونیستی بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی مدظله العالي ، اين مرجع عاليقدر جهان تشيع در درس خارج خود که امروز در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عزت و عظمت را مختص به خداوند متعال و مؤمنان دانستند.

ایشان با اشاره به دشمنی های دیرینی آمریکا و غرب با انقلاب اسلامی افزود: از زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، دشمنان به ویژه آمریکایی ها با ملت ایران کینه توزانه رفتار کردند و نقشه های فراوانی علیه  ایران از جنگ، تهدید و تحریم کشیدند اما شکست خوردند.

معظم له با بیان این که ملت ایران با توکل بر خدا همچنان با قدرت به راه عزتمند خود ادامه داده است، اظهار داشتند: حضرت امام فرمودند استکبار هیچگاه نمی تواند عمق قدرت ما را بفهمد چرا که قدرت انقلاب بر اساس فرهنگ دینی و معنویت است که دشمنان از آن بیگانه هستند.

ایشان دادند: هر ملت و دولتی که در این 40 سال با ایران در ارتباط بوده مانند عراق، لبنان و سوریه قدرت و استقلال پیدا کردند اما دولت هایی که تابع آمریکا و صهیونیست ها بودند مانند دولت حسنی مبارک در مصر، بن علی در تونس، صدام در عراق و قذافی در لیبی سقوط کردند. اینها نمونه ای از قدرت، عظمت و هیبت ایران اسلامی است.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی سپاه پاسداران را خادمان واقعی ملت و انقلاب داستند و ابراز داشتند: آمریکایی ها برای خوش رقصی در لابی صهیونیستی، سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار دادند، در حالی که سپاه از ابتدای تأسیس همواره در خدمت مردم بوده است.

ایشان عنوان کردند: این حرکت خبیثانه آمریکا علیه خادمان ملت ایران محکوم است و همه می دانند که سپاه در هر شرایطی یاور مردم و خادم آن ها بوده است، سپاه بود که جلوی گسترش توطئه خطرناک آمریکا در ایجاد داعش را گرفت و مقابل تروریست ها ایستاد.

مرجع عالیقدر جهان تشیع خاطرنشان کردند: ما تصمیم آمریکا را محکوم و از سپاه و پاسداران عزیز پشتیبانی می کنیم و می دانیم که روز به روز بر محبوبیت سپاه افزوده خواهد شد، سپاه پاسداران همیشه یاری کننده مظلومان بوده و در برابر توطئه های استکبار می ایستند.

321 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.