۲۳ بهمن ۱۳۹۷

همه مسوولان قدردان مردم خصوصاً جوانان باشند و بدانند کوتاهی در خدمت به مردم گناه بزرگی است

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته : حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن امسال خواب دشمنان این کشور و نظام را آشفته کرد و لرزه بر اندام آن‌ها انداخت واین حضور مردم نشست لهستان را با هرنتیجه ای که باشد به شکست کشاند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته ، ایشان صبح امروز در دیدار کوتاهی با عده‌ای از طلاب با اشاره به بیانات و آرمان‌های امام راحل (ره) اظهار داشتند: اسلامیت و جمهوریتی که امام بزرگوار برآن تاکید داشته‌اند در مواقع حساس خود را نشان دادند.

ایشان در ادامه فرمودند: اینکه امام خمینی (ره) بر روی اسلام تاکید می‌کردند برای این بود که مسلمانان روحیه ذلت پذیری ندارند و هر کجا ظلم و ستم ببیند بدون در نظر گرفتن مرز جغرافیایی مقابل مستکبرین می‌ایستند و اجازه زورگویی نخواهند داد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ضمن دشمن‌شکن خواندن راهپیمایی 22 بهمن، این حضور گسترده مردمی در چهل سالگی انقلاب را منحصر به فرد دانسته و فرمودند: مردم در راهپیمایی 22بهمن با یک وحدت و همبستگی نشان دادند که با عزت و سربلندی و اقتدار پشت نظام و انقلاب و رهبری ایستاده‌اند و به هیچ کشوری اجازه جسارت نخواهند داد.

مرجع تقلید شعیان فرمودند: مردم عزیز خواب دشمنان ملت را آشفته کردند و نشست سران کفر و دشمنان ایران را در هرکجا چه لهستان یا هر نقطه دیگر که باشد و هر نتیجه‌ای که بخواهند بگیرند از پیش به شکست کشاندند.

معظم‌‌له با اشاره به جنایت صورت گرفته اخیر گفتند: دنیای استکبار کشتن کودک شش ساله را نمی‌بیند و حاکمان قبیله‌ای آن کشور را مجریان حقوق بشر معرفی می‌کند، ولی ایران ما را با داشتن این مردم غیرتمند و مدافع نظام و انقلاب را ناقض حقوق بشر معرفی کردند؛ البته که آشکار است با این قضاوت خود را رسوا نمودند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان اینکه مسوولان باید قدردان مردم باشند گفتند: این مردم با ندای رهبری و با اعتقاد دینی و مذهبی آمدند؛ قدر مردم خصوصاً جوانان را بدانید و آگاه باشید که وظیفه شما در مقابل این مردم بصیر و انقلابی سنگین شد و تعلل در انجام وظایف و خدمت به این مردم گناه بزرگی است.

ايشان در پایان با اشاره به ایام فاطمیه و تقارن آن با پیروزی انقلاب فرمودند: باید قدر فاطمیه را دانست و عزای این بانو بزرگ و پیامبر و اهلبیت در این کشور در هر زمان به احسن وجه صورت گیرد که هرچه داریم از این خاندان است.

549 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.