۲۹ مرداد ۱۳۹۷

اتفاق مدرسه فیضیه در چند روز پیش‌از‌این موجب تأسف بود؛ متاسفانه قسمتی از مطالب سخنران جلسه و بعضی از شعارها و دست نوشته ها دقیقاً در راستای اهداف دشمن بود.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته صبح امروز در مشهد مقدس ضمن اظهار تاسف از این موضوع فرمودند: در شرایط فعلی، کشور نیاز به تفکر و کمک برای حل مشکلات مردم دارد و این تجمع هم ظاهراً برای همین موضوع بود اما چطور می‌شود کسی بیاید سخن بگوید و حوزه علمیه و خدمات علماء و مراجع را زیر سوال ببرد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته صبح امروز در مشهد مقدس ضمن اظهار تاسف از این موضوع فرمودند: در شرایط فعلی، کشور نیاز به تفکر و کمک برای حل مشکلات مردم دارد و این تجمع هم ظاهراً برای همین موضوع بود اما چطور می‌شود کسی بیاید سخن بگوید و حوزه علمیه و خدمات علماء و مراجع را زیر سوال ببرد. استکبار ستیزی حوزه علمیه در طول تاریخ باعث بقای آن در مقابل ظلم ها بوده است .حال این گونه قضاوت ها در خصوص حوزه علیمه بی‌انصافی است. حوزه هیچ گاه سکولار نبود و نیست و نخواهد بود. چرا باید کسی را به حوزه بیاورند که از حوزه بی اطلاع باشد.

معظم‌له شعارهای دست نوشته شده را در این تجمع بسیار ناراحت کننده دانسته و فرمودند: کسانی که این شعارها را نوشتند خواسته‌ی بحق طلاب و علماء را منحرف کردند؛ ایشان افزودند: علماء و مراجع خواستار کمک به مردم هستند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی تاکید کردند: بخشی از سخنان سخنران و بعضی از شعارها نادرست و موجب تاسف بود و اجازه نخواهیم داد کسی خدمات مراجع و علما بزرگ و حوزه علمیه را زیر سوال ببرد و از مسئولان محترم حوزه می‌خواهم که سریعاً موضوع پیگیری شود.

1197 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.