۱۱ مرداد ۱۳۹۷

تقاضا جدی ما از مسئولان بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و مبارزه با مفسدان اقتصادی است.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار عده ای از طلاب و دانشجویان تهران با تاکید براینکه مردم می گویند چرا مراجع و علما سکوت کرده اند، فرمودند: این در حالیست که بنده مکرر از مسئولان محترم اجرایی چه خصوصی چه عمومی نه تنها تذکر بلکه خواهش کردیم به وضع مردم رسیدگی کنید مردم در رنج هستند خیلی از مشکلات معیشتی ربطی به تحریم ندارد مدیریت صحیح و نظارت بر بازار و قیمت ها حل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی، ایشان در دیدار عده ای از طلاب و دانشجویان تهران با تاکید براینکه مردم می گویند چرا مراجع و علما سکوت کرده اند، فرمودند: این در حالیست که بنده مکرر از مسئولان محترم اجرایی چه خصوصی چه عمومی نه تنها تذکر بلکه خواهش کردیم به وضع مردم رسیدگی کنید مردم در رنج هستند خیلی از مشکلات معیشتی ربطی به تحریم ندارد مدیریت صحیح و نظارت  بر بازار و قیمت ها حل می‌شود.

وی افزود: مبارزه با مفاسد جدی گرفته شود مردم ناراحت هستند می‌شنوند فلان آقا چند هزار میلیارد اختلاس میکند ولی عده ای در رنج هستند دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و به مردم گزارش دهد.

مسئولان اقتصادی با مردم صادقانه صحبت کنند، مردم اگر بدانند تبعیض نیست، بی عدالتی نمی‌شود و بدانند که مسئولان در تلاش هستند مطمئناً تحریم را تحمل می‌کنند و مثل همیشه از نظام و انقلاب حمایت می‌کنند.

ایشان تأکید کردند: مردم ایران چون متکی بر ایمان هستند و انقلاب را دوست دارند و دشمن شناس هستند هیچگاه زمینه را برای جولان آمریکا و ایادی آنان فراهم نخواهد کرد.

عده‌ای هم از این وضعیت در حال سوءاستفاده هستند هر کسی در اقتصاد کشور اخلال ایجاد کند و موجب افزایش مشکلات مردم شود، بعنوان یک خائن باید بخورد شود

این مرجع تقلید هر گونه مذاکره با آمریکا را محکوم کرد و فرمودند: چطور عده ای این همه ظلم و جنایت را از آمریکا علیه مردم ایران میبنند باز از آمریکا دم می‌زنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی حفظ نظام اسلامی را واجب دانسته و افزودند: مسئولان محترم هرچه صریح تر به مشکلات اقتصادی مردم رسیدگی کنند.

3015 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.