۲۶ دی ۱۳۹۷

آمار و ارقامی که توسط برخی مسؤولان ارائه می شود با واقعیت سازگاری ندارد

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان این که آمار و ارقامی که توسط برخی مسؤولان ارائه می شود با واقعیت سازگاری ندارد، گفتند: مردم باید کاهش آمار بیکاری و ارزانی را در زندگی خود احساس کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی ، این مرجع عالیقدر جهان تشیع عصر امروز در دیدار دیدار مهندس شاهرخی استاندار همدان با اشاره به این که مسؤولیت پذیری در مملکت اسلامی دارای شرایطی است، گفتند: امروز در نظامی زندگی می کنیم که ولایی بوده و پس از قرن ها استبداد و استعمار نظام های ظالم به وجود آمده است و توجه ویژه ای به مردم دارد.

معظم له با بیان این که انقلاب اسلامی هدیه ای از سوی پروردگار است، اظهار داشتند: بر اساس آیات قرآن کریم باید هدایای الهی را با قوت و قدرت حفظ کنیم؛ انقلاب اسلامی بسیاری از ارزش های انسانی را برای جامعه به ارمغان آورد و بسیاری از منکرات را از میان برد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به این که انقلاب اسلامی به آن معنا نیست که یک عده از کشور خارج شده و عده ای دیگر بر جای آن ها بنشینند، ابراز داشتند: کسانی که در مملکت اسلامی مسؤولیت می پذیرند باید مؤمن، متخصص و متعهد باشند تا به مردم خدمت کنند.

مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان این که اسلام، ولایت فقیه و مردم سه رکن اساسی انقلاب اسلامی هستند، افزودند: پیش از انقلاب، دشمن اسلام را به حاشیه رانده بود، اما امام راحل با نهضت خود اسلام ناب محمدی را احیا کردند.

ایشان با تأکید بر این که ولایت فقیه مردم را از چنگ استبداد نجات داده است، عنوان داشتند: امروز در ایران مردم سالاری جلوه گر شده و همه بزرگان بر مسأله توجه مسؤولان به امور مردم تأکید دارند، زیرا این مردم بوده اند که در همه صحنه ها با حضور خود دشمن را شکست داده اند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به این که مردم باید ارزانی را در سفره های خود مشاهده کنند، بیان داشتند: چند سال است که ما وعده های مختلف و آمارهای گوناگون می شنویم اما تحولی در جامعه نمی بینیم؛ امروز مردم باید کاهش آمار بیکاری و ارزانی را در زندگی خود احساس کنند.

معظم له با تأکید بر این که آمار و ارقامی که توسط برخی مسؤولان ارائه می شود با واقعیت سازگاری ندارد، تصریح کردند: تا کنون هیچکدام از وعده ها تحقق نیافته و ارزانی در سفره مردم قابل مشاهده نیست.

مرجع عالیقدر جهان تشیع خاطرنشان کردند: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تأکید دارند، قوانین اشکال و نقصی ندارد، بلکه ما در اجرای قوانین با نقص مواجه هستیم؛ امروز همه مسؤولان باید به گونه ای رفتار کنند که در برابر دشمن پیروز بوده و در برابر مردم سربلند باشند.

837 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.