۱۵ دی ۱۳۹۷

تقدیر معظم له از فعالیت نیروهای مسلح در افزایش اقتدار کشور

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تقدیر از فعالیت های نیروهای مسلح در افزایش اقتدار کشور و تأمین امنیت جامعه، امنیت را بستر همه پیشرفت ها دانستند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالي، ايشان در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی استان ها که در دفتر معظم له برگزار شد، با تأکید بر شکر نعمت های الهی گفتند: اگر انسان شاکر نعمت های الهی باشد نعمت او افزون خواهد شد اما اگر انسان به نعمت ها بی توجه باشد و کفران نعمت کند نعمت های الهی را از دست خواهد داد. 

ایشان افزودند: انقلاب اسلامی ودستاوردهای انقلاب از نعمت های الهی است، به فرموده روایات بزرگترین نعمت ها ولایت اهل بیت(ع) است و به برکت انقلاب اسلامی یک نظام ولایی بر ایران حاکم شده است.

معظم له با بیان این که انقلاب بستر پیشرفت و تکامل جامعه را به وجود آوده است، اظهار داشتند: اسلام، ولایت فقیه و مردم ارکان انقلاب اسلامی را تشکیل می دهند، دشمنان اسلام را به حاشیه رانده بودند و از صحنه زندگی مردم خارج کردند اما امام راحل با انقلاب اسلام ناب را به صحنه زندگی مردم آورد.

ایشان ادامه دادند: مردم قبل از انقلاب تحقیر می شدند و کرامتی نداشتند اما انقلاب اسلامی و رهبری ولایت فقیه این روند نادرست را تغییر داد، زندگی مسؤولان با مانند اقشار دیگر جامعه باشد از این رو اشرافی گری در اسلام جایی ندارد.

مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان این که مردم ایران بارها سعی کردند خود را از سیطره استبداد و استکبار نجات دهند اما نتوانستند، ابراز داشتند: امام راحل به عنوان یک فقیه عالی، عارف حماسه آفرین و مجاهد قدرتمند توانست با حمایت مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.

ایشان مردم سالاری دینی را از دستاوردهای انقلاب دانستند و عنوان کردند: انقلاب مردم را از استبداد و استعمار آزاد کرد، به بركت انقلاب، امنيت، صداقت و پاكي در كشور وجود دارد كه بايد شكر گذار بود.

معظم له با تقدیر از فعالیت های نیروهای مسلح در افزایش اقتدار کشور و تأمین امنیت جامعه خاطرنشان کردند: امنیت بستر همه پیشرفت ها است و خدمت نیروهای مسلح از بزرگترین خدمت ها است، انقلاب اسلامی زیرساخت ها را تغییر داد و کسانی را روی کار آورد که دارای ایمان و اعتقاد باشند.

ایشان اضافه کردند: ولایت فقیه تالی تلو معصوم در تقوا است، رهبر معظم انقلاب همانند امام راحل کشتی انقلاب را در دریای متلاطم امروز به خوبی مدیریت می کنند، باید دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی برای مردم تبیین شود تا دشمنان نتوانند به دروغ جو سازی کنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تأکید کردند که امروز باید در برابر صف آرایی دشمن با بصیرت انقلابی عمل کنیم و در برابر توطئه ها بایستیم.

 

 

407 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.